Aysam Ortopedi Aysam Ortopedi
Tümü
Fabrika
Merkez Depo
İstanbul Ofis
Ürünler
Tanıtım Videoları
Pdf

www.aysam.com.tr | www.aysamvet.com | www.aysamstore.com

Aysam Ortopedi & Tıbbi Aletler olarak ortopedik İmplant, Sterilizasyon Konteyner ve Aksesuarları üretimi yapmaktayız. Bu implantlar insan vücudunda bulunan kemiklerin tekrar inşası ve sabitlenmesi için kullanılmakta. 2001 den bu yana Aysam Ortopedi olarak bu işlemleri hem cerrah hem de hasta için daha kolay ve daha rahat gerçekleşmesini sağlamak için sürekli çalışmaktayız.

Ar-Ge ekibimiz devamlı olarak bu ortopedik cerrahi müdahalelerin daha kolay, daha hızlı ve daha sağlıklı olması için ürünlerimizi devamlı olarak geliştirmekte. Modern makine parkımızda yüksek kalitede hammadde ile üretim yaparak insan bedeni için en iyi uyumu sağlayarak Avrupa’nın ve Asya’nın en büyük üreticilerinden biriyiz.

Dünyada 60 den fazla ülkeye ihracat yapan Aysam Ortopedi aynı zamanda uluslararası birçok şirket, firma ve fason üreticilere destek vermekte olup aynı zamanda dünyanın önde gelen fuarların katılım sağlamaktayız. Bunlardan başlıca gelenler Medica/Düsseldorf, Arab Health/Dubai ve Expomed/İstanbul gibi yerel fuarlar.

Önümüzdeki 10 yıl içerisinde Aysam Ortopedi olarak hedefimiz müşterilerimize yeniliği, kaliteyi ve güvenilirliği beraber sunarak dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıp tüm dünyaya hizmet vermek.

Our company is manufacturer of internal and external orthopaedic implants for use of reconstruction and fixation of the human body bones. Since 2001 Aysam Orthopaedic is constantly working to make this process more easier and more comfortable for surgeon and patient. With our R&D department we are working continual to develop and improve our products regarding the needs of patients and surgeons to make an internal or external intervention faster, easier and healthier.

With our high tech machinery park we are one of the biggest manufacturers in Europe and Asia. For our products we are using high quality raw materials to make them bio-compatible the best way.

We are serving over 60 countries in the world and have a lot of dealers and companies that we supply as OEM.

We are taking part of the biggest and prestigious exhibitions in the world such as Medica/Düsseldorf, Arab Health/Dubai, Expomed/Istanbul and other local exhibitions.

Within 10 years As Aysam Orthopaedic & Medial Devices we are planning to become one of the leading manufacturer with own brands and supplier of OEM’s in the world and serve as manufacturer of internal and external orthopaedic implants worldwide. To achieve these aims our fundamental target is to bring innovation and quality together with trust to our customers.

Şimdi Mobil Uygulamalarda.

Now on Mobile applications